1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Duyurular

2012 Başarılarımız

2012 Başarılarımız

HASAN BOZ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BRANŞINDA TÜRKİYE 1.Sİ ... [More...]

Haziran Ayı Memur Grupları

Saygı Değer Öğrencilerimiz;... [More...]

Balıkesir'deki Öğretmen Adaylarına Yeni Sınav Sistemi Anlatıldı

Balıkesir'deki Öğretmen Adaylarına...

Balıkesir'de öğretmen adayları yeni sınav sistemi hakkında bilgilendirildi. Okan Kampüs kpss Kursları'nın düzenlediği konferansta... [More...]

gurur tablomuz

PDF Yazdır E-posta

Written by Admin

Posted on 26 Ekim 2014

2012 KPSS MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
  ADI SOYADI BRANŞI ATANDIĞI YER
1 BİLGİN CEREN ÇAKIR İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/SULTANGAZİ/Sultangazi Ortaokulu
2 KEVSER MEYDAN İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/SULTANGAZİ/Hamit Süreyya Eremsel Ortaokulu
3 NİHAL GÜNEŞSEN İLK.MATEMATİK Ö. MUŞ/MERKEZ/Gazi Ortaokulu
4 ESRA NUR SUNMAZ İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/SULTANBEYLİ/Ahmet Yesevi Ortaokulu
5 ÜMRAN YARADIŞ İLK.MATEMATİK Ö. DENİZLİ/TAVAS/Yorga Hacı Fatma Topalan Ortaokulu
6 GÖKHAN ÇETİNKAYA İLK.MATEMATİK Ö. ERZURUM/TEKMAN/Çukuryayla Ortaokulu
7 ÖZGE ONAT İLK.MATEMATİK Ö. ANTALYA/MANAVGAT/Saraçlıkale Ortaokulu
8 MERAL ÖZER İLK.MATEMATİK Ö. TOKAT/ALMUS/Akarçay Şehit Turan Yıldız Yatılı Bölge Ortaokulu
9 BURCU ÖZGÜLEN İLK.MATEMATİK Ö. MARDİN/MERKEZ/Gazi -Behiye Nuhoğlu İlkokulu
10 VAHİT MUTLU İLK.MATEMATİK Ö. HATAY/ALTINÖZÜ/Ziyaret Ortaokulu
11 TEKGÜL YAŞAR İLK.MATEMATİK Ö. KOCAELİ/ÇAYIROVA/Çayırova Tahsin Tarhan Ortaokulu
12 SULTAN SAĞ İLK.MATEMATİK Ö. VAN/ÇALDIRAN/Erginler Ortaokulu
13 GÜLİZAR KURAN İLK.MATEMATİK Ö. MUŞ/HASKÖY/Gökyazı Ortaokulu
14 BUKET BAYKUT İLK.MATEMATİK Ö. AYDIN/KARACASU/Ataeymir Ortaokulu
15 AZİME ERYILMAZ İLK.MATEMATİK Ö. ERZURUM/PAZARYOLU/Pazaryolu 75.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu
16 KEZİBAN ÇAL İLK.MATEMATİK Ö. VAN/EDREMİT/Gölkaşı Ortaokulu
17 AYŞE NİLGÜN BEBEK İLK.MATEMATİK Ö. KAHRAMANMARAŞ/GÖKSUN/Taşoluk Ortaokulu
18 ERHAN ORHANTEKİN İLK.MATEMATİK Ö. YOZGAT/SARAYKENT/Saraykent Ortaokulu
19 OSMAN DÜNDAR İLK.MATEMATİK Ö. ESKİŞEHİR/SİVRİHİSAR/Nasrettin Hoca Ortaokulu
20 ASLI CAN İLK.MATEMATİK Ö. MARDİN/MAZIDAĞI/Kocatepe Ortaokulu
21 SEDA ZERDALİ İLK.MATEMATİK Ö. ANTALYA/KUMLUCA/Kasapçayırı Ortaokulu
22 BÜŞRA GÖKSU İLK.MATEMATİK Ö. MANİSA/KULA/Fatih Ortaokulu
23 DUYGU ULUCAK İLK.MATEMATİK Ö. KASTAMONU/PINARBAŞI/Pınarbaşı Şehit Ramazan Akkaya Y.B.O.
24 HATİCE GÖK İLK.MATEMATİK Ö. BİTLİS/GÜROYMAK/Turgut Özal Ortaokulu
25 MERVE TAŞKIN İLK.MATEMATİK Ö. KÜTAHYA/SİMAV/Kuşu Nurullah Bayram Ortaokulu
26 EMİN CEBE İLK.MATEMATİK Ö. MANİSA/KULA/Sandal Cumhuriyet Ortaokulu
27 MERVE SOYLU İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/SULTANGAZİ/Orgeneral Eşref Bitlis Ortaokulu
28 EMİNE KUŞTAŞ İLK.MATEMATİK Ö. ANTALYA/ELMALI/Özdemir Ortaokulu
29 DİDEM MERVE ERYILMAZ İLK.MATEMATİK Ö. BİTLİS/GÜROYMAK/Gölbaşı Ortaokulu
30 EMRE ŞAHİN İLK.MATEMATİK Ö. AĞRI/MERKEZ/100.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu
31 KAMİL SARI İLK.MATEMATİK Ö. UŞAK/BANAZ/Susuz Ortaokulu
32 TUĞÇE UYANIKER İLK.MATEMATİK Ö. DENİZLİ/BAKLAN/Dağal Ortaokulu
33 NURŞEN TIRNOVA İLK.MATEMATİK Ö. ERZURUM/KARAÇOBAN/Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu
34 AYLİN ŞENER İLK.MATEMATİK Ö. MUŞ/BULANIK/Yokuşbaşı Ortaokulu
35 MÜCAHİT SARAN İLK.MATEMATİK Ö. MUŞ/MERKEZ/Şehit İzzettin Polat Ortaokulu
36 FATMA GENÇTÜRK İLK.MATEMATİK Ö. ERZURUM/KARAYAZI/Aşağı İncesu Ortaokulu
37 HANİFE ZAĞLI İLK.MATEMTİK Ö. BALIKESİR/İVRİNDİ/Korucu Yatılı Bölge Ortaokulu
38 ERKAM KAHVECİOĞLU İLK.MATEMATİK Ö. SİİRT/BAYKAN/Karakaya Ortaokulu
39 BÜŞRA İNAN İLK.MATEMATİK Ö. ŞANLIURFA/MERKEZ/Tenekeci Mahmut Güzelgöz Ortaokulu
40 FATMA ALPAY İLK.MATEMATİK Ö. ERZURUM/İSPİR/Maden Köprübaşı Şehit Karabey Yıldırım Ortaokulu
41 TUĞBA DAĞLI İLK.MATEMATİK Ö. MANİSA/DEMİRCİ/Çataloluk Ortaokulu
42 YASEMİN KARADAŞ İLK.MATEMATİK Ö. MUŞ/KORKUT/Altınova Yatılı Bölge Ortaokulu
43 VASFİYE TUBA SÜSENBAK İLK.MATEMATİK Ö. ANTALYA/ALANYA/Emişbeleni Ortaokulu
44 AFİTAP KARADAĞ İLK.MATEMATİK Ö. ŞIRNAK/CİZRE/Ahmed-i Hani Ortaokulu
45 AYNUR AKDOĞAN İLK.MATEMATİK Ö. KASTAMONU/İNEBOLU/Atabeyli Ortaokulu
46 YÜCEL KIRBA İNGİLİZCE ÖĞRET. SAMSUN/VEZİRKÖPRÜ/İncesu Ortaokulu
47 ZÜMRA ÖKDEM İLK.MATEMATİK Ö. MUŞ/KORKUT/75. Yıl Merkez Ortaokulu
48 NUR BETÜL NAİN İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/ARNAVUTKÖY/Şeyh Şamil Ortaokulu
49 HATİCE ŞEN İLK.MATEMATİK Ö. ERZURUM/ÇAT/Yeni Parmaksız Ortaokulu
50 GÜLİSTAN SÖNMEZ İLK.MATEMATİK Ö. ŞANLIURFA/MERKEZ/Yıldıztepe Ortaokulu
51 ASLI SERTSÖZ İLK.MATEMATİK İSTANBUL/ESENLER/125 Yıl Ortaokulu
52 MİNE ÇÜRÜK İLK.MATEMATİK Ö. AFYONKARAHİSAR/ÇAY/Eber Ortaokulu
53 ATİKE TÜLEK İLK.MATEMATİK Ö. MANİSA/KIRKAĞAÇ/Karakurt 75.Yıl Ortaokulu
54 MEHMET ŞENTÜRK İLK.MATEMATİK Ö. KARS/SARIKAMIŞ/Beşyol Ortaokulu
55 HİLAL SAĞLAM İLK.MATEMATİK Ö. KOCAELİ/ÇAYIROVA/Demirsaç Ortaokulu
56 TUĞBA SOĞUCAK İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE/Tahsin Banguoğlu Ortaokulu
57 RABİA ALTINTAŞ İLK.MATEMATİK Ö. ANTALYA/SERİK/Abdurrahmanlar Ortaokulu
58 GAMZE AVCI İLK.MATEMATİK Ö. SAKARYA/KOCAALİ/Gümüşoluk Ortaokulu
59 İDRİS KAYA İLK.MATEMATİK Ö. MARDİN/NUSAYBİN/Zeynel Abidin Ortaokulu
60 TUBA ALTINTAŞ İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/TUZLA/İhsan - Hayriye Hürdoğan Ortaokulu
61 ÖZGÜR  GÜNCÜ İLK.MATEMATİK Ö. BİNGÖL/MERKEZ/Turgut Özal Ortaokulu
62 HASAN BASRİ   İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/ARNAVUTKÖY/Malazgirt Ortaokulu
63 KORAY ÇÜMEN İLK.MATEMATİK Ö. ÇANAKKALE/YENİCE/Pazarköy Şehit Halil Kandemir Ortaokulu
64 AZİZ VURAL İLK.MATEMATİK Ö. MUŞ/BULANIK/Yoncalı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
65 GÖZDE NOYIN İLK.MATEMATİK Ö. ŞIRNAK/SİLOPİ/Şehit Üsteğmen Ahmet Konuksever Ortaokulu
66 EDA ARICAN İLK.MATEMATİK Ö. AĞRI/MERKEZ/Ozanlar Yatılı Bölge Ortaokulu
67 HAVVA ADIGÜZEL İLK.MATEMATİK Ö. BURSA/YILDIRIM/Kazım Karabekir Ortaokulu
68 ECEM ATAY İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/ZEYTİNBURNU/Zeytinburnu 75. Yıl Ortaokulu
69 ABDULLAH ERÖZ İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/ARNAVUTKÖY/Osman Gazi Ortaokulu
70 SEDA ÇETİNER İLK.MATEMATİK Ö. ÇANAKKALE/BAYRAMİÇ/Bayramiç Gazi Ortaokulu
71 GAZİ NARCİ İLK.MATEMATİK Ö. ŞIRNAK/ULUDERE/Üçtepe Ortaokulu
72 DUYGU CEYLAN İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/PENDİK/Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
73 ARİFE BAYDAŞ İLK.MATEMATİK Ö. SAKARYA/HENDEK/Yeşilyurt Ortaokulu
74 FATİH KAYA İLK.MATEMATİK Ö. YALOVA/ÇİFTLİKKÖY/Kılıç Ortaokulu
75 MELTEM ULUCAK İLK.MATEMATİK Ö.  İSTANBUL/SULTANGAZİ/Yunus Emre Ortaokulu
76 YILMAZ ÖZULUS İLK.MATEMATİK Ö. MANİSA/KIRKAĞAÇ/Gelenbe Şair Eşref Ortaokulu
77 KEMAL YILMAZ İLK.MATEMATİK Ö. ERZURUM/PASİNLER/Büyükdere Ortaokulu
78 BİLGE YAŞAR İLK.MATEMATİK Ö. HAKKARİ/YÜKSEKOVA/Değerli Köyü İMKB Ortaokulu
79 ELİF GEDİK İLK.MATEMATİK Ö. ZONGULDAK/DEVREK/Yazıcık Ortaokulu
80 MİNE SOFUOĞLU İLK.MATEMATİK Ö. KÜTAHYA/PAZARLAR/Pazarlar Ortaokulu
81 ESRA IŞIK İLK.MATEMATİK Ö. MANİSA/KIRKAĞAÇ/12 Eylül Ortaokulu
82 NAZLI GEZGİN İLK.MATEMATİK Ö. DENİZLİ/ÇAL/Akkent Cumhuriyet Ortaokulu
83 ÖZNUR DALKIRAN İLK.MATEMATİK Ö. AĞRI/PATNOS/Cengiz Çıkrık Yatılı Bölge Ortaokulu
84 İBRAHİM DURMAZ İLK.MATEMATİK Ö. ERZURUM/KARAÇOBAN/İsmet İnönü Ortaokulu
85 TUBA KARA İLK.MATEMATİK Ö. KİLİS/MUSABEYLİ/Hasancalı Ortaokulu
86 MELTEM SAĞLAM İLK.MATEMATİK Ö. SAKARYA/FERİZLİ/Hatice Aslan Ortaokulu
87 SEÇİL ANAÇ İLK.MATEMATİK Ö. BALIKESİR/KEPSUT/Eşeler Ortaokulu
88 ŞAFAK GÖZÜM İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/AVCILAR/Vali Rıdvan Yenişen Ortaokulu
89 İCLAL KAHRAMAN İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/BAĞCILAR/Mahmutbey Ortaokulu
90 MİNE TEZCAN İLK.MATEMATİK Ö. KOCAELİ/DERİNCE/İshakcılar Ortaokulu
91 AYŞE MİNE KARACA İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/SULTANGAZİ/Orhangazi Ortaokulu
92 ZİYNET GÜNEŞ İLK.MATEMATİK Ö. ORDU/AYBASTI/Alacalar Şehit Yener Şahin Ortaokulu
93 BÜŞRA ASLANBAY İLK.MATEMATİK Ö. BALIKESİR/DURSUNBEY/Gökçedağ Ortaokulu
94 SELİN ERKE İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/EYÜP/Zekai Dede Ortaokulu
95 GÖZDE MANAV İLK.MATEMATİK Ö. İSTANBUL/ÜMRANİYE/Ahmet Cevdet Paşa Ortaokulu
96 ELİF ERGİN İLK.MATEMATİK Ö. TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY/Kapaklı Gazi Ortaokulu
97 ASLI NİYET İLK.MATEMATİK Ö. VAN/MURADİYE/Karahan Ortaokulu
98 BÜŞRA KARACA İLK.MATEMATİK Ö. ÇANAKKALE/YENİCE/Kalkım Ortaokulu

Okan Kpss Duyurular

  • 1
  • 2